Wózek spacerowy z obracanym siedziskiem – ranking TOP 5

Jesteś rodzicem, który ceni funkcjonalne rozwiązania i innowacyjne pomysły w akcesoriach dla dzieci? Szukasz produktów, które będą bezpieczne i komfortowe dla dziecka, ale też ułatwią Ci rodzicielską codzienność? Poznaj listę wózków spacerowych z obracanych siedziskiem, rekomendowanych przez Doradców Przetestuj-Wózek. Przeczytaj i dowiedz się co wyróżnia poniższe modele! 

Cybex Eezy S Twist+2 / wózek spacerowy z obracanym siedziskiem 360°

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist +2 to model z obracanym, o 360° siedziskiem. Opcja ta pozwala na ustawienie siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy, bez podnoszenia i dźwigania go. Co więcej, w spacerówce Cybex Eezy S Twist+2 możesz odchylić oparcie siedziska spacerowego do pozycji leżącej razem z podnóżkiem. Z myślą o bezpieczeństwie, wózek został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i pałąk. 

Cybex Eezy S Twist+2 / wózek spacerowy z obracanym siedziskiem 360°

Z obracanym siedziskiem 360° ten wózek jest bardzo wygodny

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist złożysz szybko do kompaktowych rozmiarów. Po złożeniu, wózek stoi samodzielnie. Dodatkowo ten model został wyposażony w funkcję demontażu kół, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca! Co więcej, spacerówka Cybex Eezy S Twist posiada większe (jak na niewielkich rozmiarów spacerówkę) amortyzowane koła terenowe.

Standardowo Cybex Eezy S Twist posiada budkę przeciwsłoneczną w rozmiarze XL oraz otwarty, pojemny kosz zakupowy pod siedziskiem. 

Cybex Eezy S Twist+2

2.299,00 

Czy wiesz, że wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist+2 posiada obracane, o 360° siedzisko? Dzięki temu jedną ręką możesz ustawić dziecko przodem lub tyłem do kierunku jazdy, bez podnoszenia i dźwigania siedziska spacerowego. Jedną ręką możesz również odchylić oparcie siedziska spacerowego w wózku Cybex Eezy S Twist do pozycji leżącej razem z podnóżkiem.

Wysyłkę realizujemy najszybciej jak się da. Dla statusu NA STANIE dostawa następuje z reguły w 3-5 dni, dla statusu NA ZAMÓWIENIE między 7 a 21 dni. Więcej na temat zamówień w naszym regulaminie

Easywalker Buggy TURN by Mini

MINI by Easywalker Buggy TURN to spacerówka, którą automatycznie złożysz do niewielkich rozmiarów z w pełni obracanym siedziskiem spacerowym. Wózek został zaprojektowany we współpracy z BMW i nawiązuje wyglądem do modelu samochodu MINI. 

Rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest obrotowe siedzisko spacerowe sprawdza się podczas codziennych spacerów i wspólnych wycieczek. Siedzisko spacerowe możesz już w kilka sekund obrócić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji dziecka. 

Oparcie siedziska spacerowego ustawisz w jednej z 3 pozycji, w tym w pozycji do spania (170°). W wózku Easywalker Buggy TURN by Mini znajdziesz też regulowany podnóżek. Dodatkowo wózek został wyposażony w budkę z filtrem UPF50 i okienkami wentylacyjnymi z siatki mesh. Pod siedziskiem znajduje się duży kosz na zakupy o pojemności do 5 kg, a na oparciu spacerówki – kieszeń na drobiazgi.

Na wygodę podczas spacerów wpływają lekkie, a zarazem wytrzymałe koła z amortyzatorami, gwarantujące odpowiednią zwrotność i płynną jazdę. Przednie koła możesz zablokować do jazdy na wprost. Z myślą o bezpieczeństwie podczas spacerów, wózek MINI by Easywalker Buggy TURN został wyposażony w centralny hamulec nożny. 

Wózek spacerowy od Easywalker składa się automatycznie, razem z siedziskiem, a po złożeniu stoi samodzielnie. 

MINI by Easywalker Buggy TURN

1.999,00 

Wózek spacerowy MINI by Easywalker Buggy TURN to jeden z rewolucyjnych wózków tej marki, który automatycznie złożysz do niewielkich rozmiarów z w pełni obracanym siedziskiem spacerowym. Zaprojektowany we współpracy z BMW, nawiązuje wyglądem do słynnego modelu samochodu MINI. Wszystko to sprawia, że MINI by Easywalker Buggy TURN jest nie tylko funkcjonalny, ale też stylowy.

Recaro Lexa Elite

Spacerówka Recaro Lexa Elite z obracanym siedziskiem wyróżnia się wielofunkcyjnością. Dzięki większemu i wygodnemu siedzisku, z tego wózka spacerowego może korzystać dziecko do osiągnięcia 22 kg wagi.

Samo siedzisko posiada funkcję przekładania, więc rodzice, zgodnie z preferencjami dziecka mogą wybrać kierunek podróżowania. Siedzisko spacerowe w wózku Lexa Elite można też regulować, w tym rozkładać je do pozycji leżącej. W tej spacerówce znajdziesz też regulowany podnóżek. 

Wózek Lexa Elite został wyposażony w 5-punktowy pas z magnetyczną klamrą i osłoną pasa barkowego, zapobiegającą otarciom delikatnej skóry dziecka. 

Warto też wspomnieć o lekkości wózka (7,8 kg) oraz intuicyjnym składaniu, przy użyciu jednej ręki. Wózek spacerowy Recaro Lexa Elite po złożeniu stoi sam, co ułatwia jego transport czy przechowywanie. Dodatkowo model ten posiada pasek na ramię, ułatwiający przenoszenie wózka. 

Recaro Lexa Elite posiada amortyzowane koła. Przyjemne prowadzenie wózka zapewniają obrotowe przednie koła. Hamulce Flip-Flop mogą być obsługiwane bez obawy o uszkodzenie czubka buta. 

Standardowo wózek Recaro Lexa Elite ma dużą budkę przeciwsłoneczną z filtrem UPF 50+, którą dzięki teleskopowej regulacji można dostosować do wyższych dzieci. Budka posiada okienko do podglądu dziecka, a siateczkowe wstawki ułatwiają cyrkulację powietrza w środku. Pod siedziskiem spacerowym znajduje się duży kosz na zakupy. 

Recaro Lexa Elite

1.696,00 

Szukasz modelu, łączącego najlepsze cechy wózka spacerowego i wielofunkcyjnego? Poznaj spacerówkę Recaro Lexa Elite! Wózek spacerowy wyróżnia się wielofunkcyjnością. Dzięki obszernemu i wygodnemu siedzisku spacerowemu, ze spacerówki Lexa Elite może korzystać dziecko do osiągnięcia 22 kg wagi, czyli do ok. 4 roku życia.

Cybex Melio

Jeśli szukasz lekkiego i wygodnego wózka dla swojego dziecka, zwróć uwagę na Cybex Melio. Spacerówka ta waży zaledwie 5,9 kg i jest przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia, dzięki możliwości wpięcia na stelaż dedykowanego fotelika samochodowego 0-13 kg, gondoli Melio Cot lub Cocoon S czy siedziska spacerowego. Samo siedzisko spacerowe posłuży dziecku do ok. 3. roku życia (osiągnięcia 15kg wagi).

Siedzisko spacerowe ma aż cztery pozycje odchylenia. Siedzisko możesz skierować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji dziecka. Siedzisko do wózka spacerowego Cybex Melio ma wyjmowaną wkładkę, zasłaniającą siateczkowe oparcie. Do wózka dołączona jest wkładka Newborn Nest, pozwalająca noworodkom na wygodną i bezpieczną jazdę, dostosowując się do wzrostu maluszka przez pierwsze pół roku życia. 

Na płynność jazdy w wózku spacerowym Cybex Melio wpływa amortyzacja tylnych kół i amortyzator kół przednich, które łagodzą drgania i pozwalają na łatwy wjazd na chodnik, krawężnik czy bruk. Wózek Melio po złożeniu ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu spakujesz go do małego bagażnika samochodowego czy przechowasz w domu. 

Cybex Melio

2.399,00 2.749,00 

Szukasz wygodnego i ultralekkiego wózka spacerowego dla swojego dziecka? Poznaj Cybex Melio! Ważącą zaledwie 5,9 kg (w wersji CARBON) spacerówkę, którą zabierzesz na każdy spacer po mieście.

Maxi-Cosi Leona 2

Leona 2 to wózek spacerowy stworzony przez popularną na całym świecie markę Maxi-Cosi. Idealny dla dzieci już od pierwszych dni życia, dzięki opcji wpięcia na stelaż dedykowanego fotelika samochodowego 0-13 kg lub przestronnej gondoli oraz siedziska spacerowego (obciążenie siedziska wynosi 22 kg). Wózek Leona 2 został wyposażony w przyciski pamięci, które pozwalają na łatwe wypięcie siedziska i gondoli ze stelaża.

Siedzisko w spacerówce Maxi-Cosi Leona 2 można regulować, nawet do pozycji leżącej. Spacerówka ma też regulowaną wysokość oparcia, która pozwala na dopasowanie jej do dziecka. Siedzisko można przełożyć na stelażu tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Standardowo wózek posiada budkę z filtrem UPF50+. Dodatkowo w siedzisku znajduje się otwór wentylacyjny, zapewniający komfort w cieplejsze dni. Pod siedziskiem znajduje się kosz na zakupy o maksymalnym udźwigu do 5 kg. W siedzisku jest też kieszonka na drobiazgi. 

W wózku Maxi-Cosi Leona2 na łatwe prowadzenie wpływają duże, amortyzowane koła, odporne na przebicia. Pozwalają one na spacer nie tylko po mieście, ale nawet po trudniejszej nawierzchni, bez obawy o przebicie opon. 

Spacerówka Leona 2 składa się w kilka sekund z siedziskiem, bez względu na kierunek jego montażu. Po złożeniu wózek stoi samodzielnie.

Maxi-Cosi Leona 2

2.109,00 

Jednym z wózków spacerowych z obracanym siedziskiem Maxi-Cosi Leona 2, kompaktowy i łatwy w prowadzeniu model. Idealny dla dzieci już od pierwszych dni życia, dzięki możliwości wpięcia na stelaż fotelika samochodowego 0-13 kg lub przestronnej gondoli oraz siedziska spacerowego (obciążenie siedziska wynosi 22 kg).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top