Wózek dziecięcy z większymi kołami – ranking TOP 5

Twoje dziecko wyrasta już z wózka głębokiego (gondoli), więc zaczynasz rozglądać się za wózkiem spacerowym? Szukasz modelu, który przede wszystkim zapewni wysoki poziom komfortu dziecku, a przy tym będzie łatwy w prowadzeniu i sprawdzi się na różnych nawierzchniach? Poznaj nasze TOP 5 wózków spacerowych, które sprawdzą się w (prawie) każdym terenie!

Wózek dziecięcy: Kinderkraft Route

Niedawno zamieszanie wśród rodziców wywołała polska marka Kinderkraft,  która wypuściła na rynek kolekcję premium, Nature Vibes, inspirowaną naturą. Znalazła się w niej spacerówka Route, stworzona na potrzeby nowoczesnych, wymagających dzieci i ich rodziców. 

Wózka spacerowego Kinderkraft Route może używać dziecko do osiągnięcia 22 kg. Model ten posiada głębokie i szerokie siedzisko, którego oparcie płynnie i cicho można ustawić w kilku pozycjach. Standardowo wózek spacerowy Kinderkraft Route został wyposażony w pałąk i regulowane 5-punktowe pasy z ochraniaczami zapobiegającymi otarciom. Oprócz tego, wózek ma wbudowaną moskitierę, ukrytą w podnóżku.

Kinderkraft Route zbudowany jest z wodoodpornych materialów, a dodatkowo posiada wbudowaną moskiterę

Wózek dziecięcy spacerowy kinderkraft route ochrona UV oraz moskitiera

Wózek spacerowy Kinderkraft Route to odpowiedni model na spacery po mieście i pozamiejskie wycieczki. Jego bezobsługowe koła z amortyzacją, sprawdzą się w mieście i na parkowej drodze. Przednie koła w spacerówce Route z łatwością zablokujesz do jazdy na wprost. 

Spacerówkę Kinderkraft Route złożysz w zaledwie parę sekund, jedną ręką, dzięki systemowi Click&Fold. 

Kupując wózek spacerowy Route otrzymasz dodatkowe akcesoria: moskitierę, folię przeciwdeszczową oraz uchwyt na kubek. 

Kinderkraft Route

799,00 999,00 

Nie tak dawno, niemałe zamieszanie wśród rodziców wywołała kolekcja premium Kinderkraft Nature Vibes, inspirowana naturą. W kolekcji znalazł się wózek spacerowy Kinderkraft Route, zaprojektowany na potrzeby nowoczesnych i nawet najbardziej wymagających dzieci i rodziców. 

Wysyłkę realizujemy najszybciej jak się da. Dla statusu NA STANIE dostawa następuje z reguły w 3-5 dni, dla statusu NA ZAMÓWIENIE między 7 a 21 dni. Więcej na temat zamówień w naszym regulaminie

Wózek dziecięcy: Easywalker Jackey XL

Easywalker Jackey XL, to lekki wózek spacerowy, który posłuży dziecku do ok. 4. roku życia (do osiągnięcia 22 kg wagi). Maksimum wygody dziecku podczas spacerów zapewnia miękkie i większe siedzisko spacerowe oraz wysokie oparcie. Siedzisko jest regulowane i może być rozkładane na płasko, co znacznie wpływa na jakość snu dziecka. Wózek spacerowy Easywalker Jackey XL ma także regulowany podnóżek. 

Easywalker Jackey XL sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim. Ma duże (przednie 18 cm, tylne 25,5 cm), amortyzowane koła, umożliwiające płynną  jazdę po trudniejszym terenie. 

Wózek spacerowy Easywalker Jackey XL to dobry wybór dla wysokich rodziców. Wysoko umieszczona tylna oś pomiędzy kołami, pozwala na swobodne stawianie dłuższych kroków. Wózek posiada też wysoką rączkę (aż 109 cm).

Easywalker Jackey XL złożysz za pomocą dwóch przycisków do kompaktowych rozmiarów. Możliwość szybkiego demontażu kół ułatwia przechowywanie wózka oraz jego transport. Wózek po złożeniu stoi samodzielnie, a automatyczna blokada pozwala na przenoszenie wózka za pomocą pałąka. 

Spośród innych modeli, ten wózek wyróżnia się eleganckimi detalami oraz troską o środowisko. Tkaniny użyte w wózku Easywalker Jackey XL zostały wykonane w 100% z surowców wtórnych. Rączka do prowadzenia wózka oraz pałąk jest pokryty skórą syntetyczną.

Kupując Easywalker Jackey XL otrzymasz torbę transportową z paskiem do przewieszenia przez ramię i folię przeciwdeszczową.

Easywalker Jackey XL

1.849,00 

Jeśli szukasz przestronnego wózka spacerowego, który poradzi sobie w mieście, jak i poza nim zwróć uwagę na spacerówkę Easywalker Jackey XL. Model, stworzony przez holenderską markę został zaprojektowany z myślą o aktywnych rodzicach, szukających prostych, ale funkcjonalnych rozwiązań.

Wózek dziecięcy: Baby Jogger City Mini GT 2

Sportowa sylwetka i niemal nieograniczone możliwości jazdy po wszystkich nawierzchniach to coś, co przykuwa uwagę w wózku spacerowym Baby Jogger City Mini GT2. Wszystko dzięki bezobsługowym, amortyzowanym kołom o średnicy 21,6 cm. Przednie koło wózka, z opcją blokady do jazdy na wprost, sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na trudniejszej nawierzchni. Dodatkowo model ten posiada hamulec ręczny, pozwalający na pewną i szybką reakcję podczas spaceru. Co więcej, w wózku spacerowym Baby Jogger City Mini GT2 znajdziesz też regulowaną rączkę, której wysokość możesz w kilka sekund dopasować do swojego wzrostu.

Baby Jogger City Mini GT2 to wózek spacerowy dla dzieci do ok. 4 roku życia (osiągnięcia 22 kg). Na jego stelażu, poza siedziskiem spacerowym zamontujesz gondolę City Mini 2 lub fotelik samochodowy 0-13 kg.

wózek dziecięcy Baby Jogger City Mini GT2 reczny

Czy wiesz, że… Baby Jogger City Mini GT2 posiada hamulec ręczny?

Baby Jogger City Mini GT2 posiada opcję rozłożenia oparcia do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. W siedzisku znajdziesz dodatkową wentylację oraz budkę wykonaną z materiału z filtrem UV50+ i dwoma okienkami.

W wózku spacerowym Baby Jogger City Mini GT2 warto wyróżnić też jego system składania Quick-Fold Technology. Pozwala on na złożenie wózka jednym ruchem – pociągnięcia za pasek. 

Baby Jogger City Mini GT2

1.999,00 2.849,00 

Baby Jogger to firma z 30-letnim doświadczeniem ze Stanów Zjednoczonych. Aktualnie Baby Jogger to wiodąca marka w kategorii wózków dziecięcych do jazdy po wszystkich rodzajach podłoża oraz wózków biegowych. Wózki z rodziny Baby Jogger są wykonane z trwałych materiałów, niezwykle funkcjonalne i nowoczesne. Przykładem takiego wózka jest trójkołowy Baby Jogger City Mini GT2.

Wózek dziecięcy: Baby Jogger City Elite 2

Wózek spacerowy Baby Jogger City Elite 2  został stworzony dla dzieci do ok. 4 roku życia (do osiągnięcia 22 kg wagi). Dzięki funkcji Travel System na stelażu wózka za pomocą adapterów można zamontować gondolę Baby Jogger lub dedykowany fotelik samochodowy 0-13 kg. 

Samo siedzisko w wózku spacerowym Baby Jogger City Elite 2 jest rozkładane niemal do pozycji leżącej. Dla większej wygody w wózku City Elite 2 zaprojektowano też regulowany podnóżek. Siedzisko w tym wózku spacerowym posiada dużą, wielopozycyjną budkę stworzoną z materiałów z filtrem UV50+ oraz z dwoma okienkami, osłoniętymi klapką z magnesem. 

Wózek Baby Jogger City Elite 2 posiada też bezobsługowe, terenowe koła z łożyskami kulkowymi o średnicy 30,5 cm. Przednie koło wózka, z opcją zablokowania go do jazdy na wprost jest amortyzowane, co ułatwia przejazd po różnych nawierzchniach. Na bezpieczeństwo dziecka w wózku Baby Jogger City Elite 2 wpływa hamulec ręczny.

Na uwagę w modelu City Elite 2 zasługuje również system składania. Wózek złożysz jednym ruchem – pociągnięcia za pasek. Co więcej, ten wózek spacerowy posiada automatyczną blokadę po złożeniu, która pozwala na bezpieczny transport lub przechowywanie.

Baby Jogger City Elite 2

2.799,00 2.999,00 

Z pewnością zachwyci Cię nowa odsłona wózka Baby Jogger City Elite 2. Spośród innych wózków spacerowych wyróżnia się on sportowym charakterem, funkcjonalnością i praktycznymi rozwiązaniami. Został stworzony dla dzieci do ok. 4 roku życia (do osiągnięcia 22 kg wagi). Dzięki funkcji Travel System na stelażu wózka za pomocą adapterów można zamontować gondolę Baby Jogger lub…

Wózek dziecięcy: Oyster Zero Gravity

Oyster Zero Gravity może być wózkiem głęboko-spacerowym, który został stworzony z myślą o rodzicach, lubiących łączyć nowoczesność z klasyką. Wózek ten zachwyca też trwałością materiałów, funkcjonalnością i praktycznymi rozwiązaniami. 

Oyster Zero Gravity to wózek, na stelażu którego umieścisz siedzisko spacerowe, gondolę i dedykowany fotelik samochodowy 0-13 kg (adaptery do kupienia osobno).

Samo siedzisko spacerowe w wózku Oyster Zero Gravity jest wygodne i przestronne, a dzięki możliwości regulacji oparcia (w tym do pozycji leżącej), dziecko będzie mogło spokojnie i wygodnie zasnąć podczas spaceru. 

Oyster Zero Gravity to zgrabne połączenie designu z funkcjonalnością

Wózek Oyster Zero Gravity został wyposażony w przestronną budkę przeciwsłoneczną z ochroną UV50+. Budka posiada opcję powiększenia i ma okno wentylacyjne, wpływające na cyrkulację powietrza w środku.

W wózku Oyster Zero Gravity wytrzymałością wyróżniają się amortyzowane, piankowe koła. Rozmiar kół pozwala na pokonanie niemal wszystkich nawierzchni: od płaskich, po te trudne do pokonania. Przednie koło jest skrętne, ale można zablokować je w dowolnym momencie, aby ułatwić jazdę na wprost. 

Szybkie składanie to funkcja wyróżniająca wózek Oyster. Wózek po złożeniu stoi samodzielnie. 

Oyster Zero Gravity

1.735,00 

Oyster Zero Gravity to wózek głęboko-spacerowy, który w krótkim czasie zyskał ogromną popularność wśród rodziców. Stworzony przez brytyjską markę Oyster, współpracującą z najlepszymi projektantami i fabrykami z całego świata, uznany jest za oryginalny i niesztampowy produkt.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top