TOP 5 – lekki wózek spacerowy do miasta

Lekki wózek spacerowy – jeśli tego szukasz – dobrze trafiłaś/łeś. Szukasz wózka, który będzie mały po złożeniu? Kompaktowego modelu, który bez trudu wniesiesz do mieszkania w bloku bez windy, albo który sprawdzi się w komunikacji miejskiej? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, spójrz na listę lekkich i małych wózków spacerowych. 

Tym wózkom spacerowym niczego nie brakuje. Są lekkie i małe po złożeniu, a także idealnie sprawdzą się w miejskiej dżungli. Sprawnie ominiesz nimi niemalże każdą miejską przeszkodę. Dodatkowo wymienione modele są zwrotne, wyposażone w rozkładane siedzisko i regulowany podnóżek. Sprawdź, jakie lekkie i małe wózki spacerowe rekomendują Doradcy Przetestuj-Wózek. 

Easywalker Jackey

Funkcjonalne, wręcz pionierskie rozwiązania oraz prosty styl z pewnością wyróżniają wózki spacerowe holenderskiej marki Easywalker. Wśród nich należy wymienić samoskładający się wózek spacerowy Easywalker Jackey, stworzony z myślą o rodzicach, pragnących celebrować wspólny czas z dzieckiem w spokoju i bez przeszkód. 

Easywalker Jackey

1.399,00 1.599,00 

Prosty styl, połączony z funkcjonalnymi i pionierskimi rozwiązaniami wyróżniają produkty holenderskiej marki Easywalker. Wśród nich wymienić należy samoskładający się wózek spacerowy Easywalker Jackey, stworzony po to, by pozwolić rodzicom na celebrowanie wspólnego czasu z dzieckiem w spokoju i bez przeszkód.

Wysyłkę realizujemy najszybciej jak się da. Dla statusu NA STANIE dostawa następuje z reguły w 3-5 dni, dla statusu NA ZAMÓWIENIE między 7 a 21 dni. Więcej na temat zamówień w naszym regulaminie
Lekki wózek spacerowy Easywalker Jackey

Wielu rodziców ceni wózek Easywalker Jackey za łatwość w prowadzeniu oraz za jego zwrotność

Easywalker Jackey to wózek, który waży zaledwie 7,5 kg. Jest przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni ich życia, dzięki możliwości wpięcia na stelaż fotelika samochodowego 0+. Sama spacerówka posłuży dziecku do ok. 4. roku życia (tj. osiągnięcia 22 kg wagi). 

Wózek spacerowy Easywalker Jackey zachwyca niewielkimi rozmiarami i funkcją automatycznego składania do pakunku wielkości bagażu podręcznego. Spacerówka po złożeniu stoi samodzielnie, a automatyczna blokada pozwala na przenoszenie wózka za pomocą uchwytu lub pałąka ze skóry syntetycznej.

Wielu rodziców ceni wózek Easywalker Jackey za łatwość w prowadzeniu oraz za jego zwrotność. A wszystko to dzięki kulkowym łóżyskom i amortyzatorom we wszystkich  czterech kołach. Komfort podczas spacerów zapewnia dziecku regulowane oparcie (w tym do pozycji na płasko) oraz regulowany podnóżek. Dodatkowo w siedzisku spacerowym są dwa otwory wentylacyjne: pierwszy w oparciu siedziska, drugi w daszku, usprawniające cyrkulację powietrza. 

Lekki wózek spacerowy Easywalker Jackey zachwyca niewielkimi rozmiarami i funkcją automatycznego składania do pakunku wielkości bagażu podręcznego

Wózek spacerowy Easywalker Jackey został wyposażony w budkę przeciwsłoneczną XL z okienkiem z siateczką do podglądu dziecka. Wózek w wersji standard posiada też otwarty kosz na zakupy (w wersji premium kosz jest zamykany) o ładowności do 5 kg.

Do wózka spacerowego Easywalker Jackey, producent dodał torbę transportową z paskiem do przewieszenia przez ramię i folię przeciwdeszczową. Do wózka spacerowego Easywalker Jackey dokupisz dodatkowo: lampkę LED lub kierownicę oraz uchwyt na kubek lub telefon. 

Baby Jogger City Tour 2 

Do lekkich i małych po złożeniu wózków spacerowych należy dodać Baby Jogger City Tour 2 (jego receznzję znajdziesz też tutaj), stworzony przez wiodącą markę w kategorii wózków dziecięcych do jazdy po wszystkich rodzajach podłoża.

Baby Jogger City Tour 2

1.349,00 

Baby Jogger to firma z 30-letnim doświadczeniem ze Stanów Zjednoczonych i wiodąca marka w kategorii wózków dziecięcych do jazdy po wszystkich rodzajach podłoża oraz wózków biegowych. Wózki z rodziny Baby Jogger są niezwykle funkcjonalne i nowoczesne oraz wykonane z trwałych materiałów.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Tour 2 został zaprojektowany z myślą o dzieciach do ok. 4 roku życia (osiągnięcia 22 kg). Samo siedzisko spacerowe jest wygodne, a jego oparcie można regulować do pozycji leżącej. Dodatkowo wózek spacerowy został wyposażony w regulowany podnóżek. Standardowo Baby Jogger City Tour 2 posiada obszerną budkę z filtrem UV50+. Budka ma wysuwany daszek, chroniący dziecko przed promieniami słonecznymi oraz okienka peek-a-boo, pozwalające na obserwację dziecka podczas spaceru.  

Wózki z rodziny Baby Jogger są niezwykle funkcjonalne i nowoczesne oraz wykonane z trwałych materiałów. 

Płynną jazdę w wózku Baby Jogger City Tour 2 zapewniają przednie, amortyzowane koła o średnicy 13 cm, które można zablokować do jazdy na wprost. 

Ponadto lekki wózek spacerowy City Tour 2 składa się jedną ręką i jednym ruchem. Spacerówka została wyposażona w automatyczną blokadę, umożliwiającą szybki transport lub bezproblemowe przechowanie wózka. 

Do wózka spacerowego Baby Jogger City Tour 2 dołączona jest torba, ułatwiająca przechowywanie (np. w formie bagażu podręcznego na pokładzie samolotu) i przenoszenie wózka. 

Cybex Eezy S+2

Lekki wózek spacerowy Eezy S+2 to funkcjonalny, nowoczesny, a przy tym lekki i mały po złożeniu model, zaprojektowany i wyprodukowany przez popularną markę Cybex. Jego duże, amortyzowane koła sprawiają, że Cybex Eezy S+2 jest idealnym towarzyszem na spacery po nierównościach. 

Cybex Eezy S+2

1.889,00 

Cybex Eezy S+2 to nowoczesny i funkcjonalny wózek spacerowy, stworzony przez popularną na całym świecie markę Cybex. Dzięki dużym, amortyzowanym kołom Eezy S+2 jest idealnym towarzyszem na spacery po parku czy nierównych powierzchniach.

Wózek spacerowy Cybex Eezy S+2 został stworzony dla dzieci od pierwszych dni ich życia, do osiągnięcia przez nie 22 kg wagi, czyli do ok. 4 roku życia. Wszystko dlatego, że na ramę Eezy S+2 możesz wpiąć fotelik samochodowy 0-13 kg, gondolę Cybex Cot S lub siedzisko spacerowe. 

W wózku spacerowym Cybex Eezy S+2 na wyróżnienie zasługują amortyzowane, duże koła oraz przednie – obrotowe z opcją blokady, które eliminują drgania i zapewniają płynną, wygodną jazdę, zwiększając komfort dziecka i rodzica w trakcie spaceru. 

Spacerówka po złożeniu stoi samodzielnie.

Wózek spacerowy Cybex Eezy S+2 posiada też lekką ramę, składaną za pomocą jedną ręki do rozmiarów małej paczki. Spacerówka po złożeniu stoi samodzielnie.

Siedzisko spacerowe w wózku Cybex Eezy S+2 posiada funkcję bezstopniowego odchylania oparcia jedną ręką (w tym do pozycji leżącej) i regulowany podnóżek. Na bezpieczeństwo w spacerówce wpływa pałąk bezpieczeństwa i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, wyposażone w miękkie otulacze na ramionach i pasie krokowym. 

Wózek spacerowy Cybex Eezy S+2 posiada budkę przeciwsłoneczną XXL z filtrem UPV50+ i otwarty kosz zakupowy. 

Lekki wózek spacerowy: Cybex Libelle

Cybex Libelle to jeden z najbardziej kompaktowych i lekkich wózków spacerowych. Wystarczy zaledwie kilka sekund aby złożyć go w kostkę niewielkich rozmiarów i zabrać go ze sobą na pokład samolotu, do pociągu czy przewieźć go w niewielkim bagażniku samochodowym. 

Cybex Libelle

1.299,00 

Cybex Libelle to kompaktowa i ultralekka towarzyszka wielu podróży, stworzona przez niemiecką markę, cieszącą się dużą popularnością na całym świecie. Libelle to także jeden z najmniejszych wózków spacerowych, który w kilka sekund złożysz w kostkę niewielkich rozmiarów i zabierzesz ze sobą do samolotu, pociągu lub wsadzisz do małego bagażnika samochodowego.

Cybex Libelle to ważący tylko 5,9 kg wózek spacerowy, przeznaczony dla dzieci od pierwszych miesięcy życia, dzięki możliwości wpięcia na stelaż fotelika 0-13 kg, do osiągnięcia przez dziecko 22 kg. 

Samo siedzisko spacerowe w wózku Cybex Libelle jest wygodne i regulowane bezstopniowo. Wózek spacerowy posiada także regulowany podnóżek, zapewniający dziecku wygodną pozycję i maksimum komfortu. Z myślą o bezpieczeństwie dziecka wózek spacerowy Cybex Libelle został wyposażony w pasy bezpieczeństwa z systemem jednego pociągnięcia (jak w foteliku samochodowym), które dopasowują się do ciała dziecka w kilka sekund. 

Cybex Libelle waży zaledwie 5,9 kg i składa się do naprawdę małych rozmiarów!

Na komfortową jazdę wózkiem spacerowym wpływają amortyzowane, piankowe koła, chroniące maluszka przed wstrząsami. Przednie koła są obrotowe, jednak w każdej chwili zablokujesz je do jazdy na wprost. 

Lekki wózek spacerowy Cybex Libelle posiada regulowaną budkę przeciwsłoneczną oraz otwarty kosz na zakupy, znajdujący się na dole stelaża. Do wózka Cybex Libelle dokupisz dodatkowo: adaptery do fotelika, pałąk, folię przeciwdeszczową, torbę podróżną, wkładkę do siedziska, śpiworek Snøgga.

Kinderkraft NUBI 2 

W rankingu lekkich i małych po złożeniu wózków spacerowych nie mogło zabraknąć modelu NUBI 2, polskiej marki Kinderkraft. Wyróżniający się smukłością wózek poradzi sobie nawet w wąskich, pełnych turystów alejkach. Wszystko dzięki przednim, obrotowym kołom z pianki PU, wytrzymałym i odpornym na ścieranie. 

Kinderkraft NUBI 2

969,00 

Poznajcie wózek spacerowy Kinderkraft NUBI 2.  Spośród innych wózków dziecięcych na rynku ten model wyróżnia się smukłością, dzięki czemu bez trudu zwiedzisz wąskie, pełne turystów alejki. To co jeszcze wyróżnia wózek spacerowy NUBI 2 to automatyczne składanie. Wystarczy jeden ruch, aby NUBI 2 złożył się do niewielkich, kompaktowych rozmiarów.

Dodatkowo wózek spacerowy Kinderkraft NUBI 2 składa się automatycznie (wystarczy jeden ruch) do niewielkich rozmiarów. Ponadto jest lekki (waży mniej niż 8 kg), dzięki czemu po złożeniu bez trudu przeniesiesz go w dowolne miejsce. 

Spacerówka Kinderkraft NUBI 2 została zaprojektowana dla dzieci do 24 kg. Samo siedzisko jest obszerne i posiada cichą i płynną regulację oparcia (w tym do pozycji leżącej). Producent wyposażył wózek Kinderkraft NUBI 2 w dodatkową tylną wentylację. 

W wózku spacerowym NUBI 2 znajdziesz regulowany 2-stopniowo podnóżek, a w nim moskitierę, chroniącą dziecko przed insektami. Za bezpieczeństwo w wózku odpowiadają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz pałąk, zapobiegający wyślizgnięciu się dziecka z wnętrza wózka. 

Wózek spacerowy praktycznie składa się sam!

Standardowo wózek posiada budkę z filtrem UPF50+, stworzoną z wodoodpornego materiału oraz ma otwarty kosz pod siedziskiem spacerowym. W zestawie do wózka spacerowego NUBI 2 otrzymasz uchwyt na kubek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top